توقیف و اعمال قانون 920 دستگاه خودرو در فارس

    
تعداد بازدید: 5399
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
    
نویسنده خبر :
فرمانده انتظامی استان با اشاره به اجرای موفقیت آمیز طرح فاصله گذاری اجتماعی در سطح استان، گفت: در نتیجه اجرای این طرح، 920 دستگاه خودرو اعمال قانون و 218 خودرو توقیف شده اند.  

سردار رهام بخش حبیبی اظهار داشت: در طرح فاصله گذاری اجتماعی، پلیس راه نسبت به توقیف 166 دستگاه خودرو و اعمال قانون برای 595 خودرو دیگر و پلیس راهور نیز در این راستا 325 خودرو را اعمال قانون و 52 خودرو را به پارکینگ انتقال داده است.

وی خاطر نشان کرد: بالغ بر 14 هزار خودرو غیر بومی نیز در نتیجه اجرای این طرح توسط مأموران پلیس راه و راهور به شهر محل اقامت خود برگردانده و عودت داده شده اند.

فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی به منظور پیشگیری از شیوع کرونا انجام گرفته است، افزود: مردم همواره به پلیس اعتماد داشته و با ماموران انتظامی همکاری بسیار خوبی داشته اند.

سردار حبیبی با اشاره به اینکه در روز طبیعت نیز کمترین تردد ممکن در جاده ها و درون شهرها وجود داشته است، از همکاری و همراهی مردم با فرهنگ استان فارس با نیروی انتظامی در این راستا تقدیر و تشکر کرد.

وی تصریح کرد: مأموران انتظامی استان فارس از ابتدای سال جاری تا کنون، از 8 هزار و 903 واحد صنفی در سراسر استان بازدید به عمل آورده اند که در این راستا به 7 هزار و 987 واحد تذکر و 916 واحد صنفی متخلف نیز پلمب شدند.

فرمانده انتظامی استان فارس در بخش دیگری از سخنان خود به کاهش 58 درصدی ترددهای جاده ای در سطح استان از زمان آغاز طرح ویژه نوروزی ( 25 اسفند تا کنون) اشاره کرد و گفت: در این مدت، حوادث رانندگی 56 درصد، متوفیان 45 درصد و مجروحان 51 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش داشته است.

برچسب ها :
 
از   0   رای
0

گزارش تصویری این خبر

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

بازدید دادستان شهرست ...

دادستان شهرستان مرودشت با همراهی رئیس اداره محیط ز ...

ضریب اشغال نزدیک به ...

سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی گردشگر ...

قدردانی وزیر کشور از ...

وزیر کشور با ارسال پیامی خطاب به استاندار فارس از ...

راه اندازی کارگاه تو ...

کارگاه تولید ماسک در جنوب شیراز با همت گروه جهادی ...

مدیرعامل شرکت آرگون ...

مدیرعامل شرکت آرگون مدیکال  یکی از فعالان حوز ...

هافبک تیم فوتبال فجر ...

هافبک گلزن تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز با بیان ...

صرفه‌جویی میلیون‌ها ...

مدیر عامل شرکت پتروشیمی شیراز  گفت: در اقدامی ...

اعضای شورای شهر شیرا ...

با توجه به شیوع بیماری کرونا و با هدف تامین سلامت ...

نظرات