توقیف و اعمال قانون 920 دستگاه خودرو در فارس

    
تعداد بازدید: 1647
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
    
نویسنده خبر :
فرمانده انتظامی استان با اشاره به اجرای موفقیت آمیز طرح فاصله گذاری اجتماعی در سطح استان، گفت: در نتیجه اجرای این طرح، 920 دستگاه خودرو اعمال قانون و 218 خودرو توقیف شده اند.  

سردار رهام بخش حبیبی اظهار داشت: در طرح فاصله گذاری اجتماعی، پلیس راه نسبت به توقیف 166 دستگاه خودرو و اعمال قانون برای 595 خودرو دیگر و پلیس راهور نیز در این راستا 325 خودرو را اعمال قانون و 52 خودرو را به پارکینگ انتقال داده است.

وی خاطر نشان کرد: بالغ بر 14 هزار خودرو غیر بومی نیز در نتیجه اجرای این طرح توسط مأموران پلیس راه و راهور به شهر محل اقامت خود برگردانده و عودت داده شده اند.

فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی به منظور پیشگیری از شیوع کرونا انجام گرفته است، افزود: مردم همواره به پلیس اعتماد داشته و با ماموران انتظامی همکاری بسیار خوبی داشته اند.

سردار حبیبی با اشاره به اینکه در روز طبیعت نیز کمترین تردد ممکن در جاده ها و درون شهرها وجود داشته است، از همکاری و همراهی مردم با فرهنگ استان فارس با نیروی انتظامی در این راستا تقدیر و تشکر کرد.

وی تصریح کرد: مأموران انتظامی استان فارس از ابتدای سال جاری تا کنون، از 8 هزار و 903 واحد صنفی در سراسر استان بازدید به عمل آورده اند که در این راستا به 7 هزار و 987 واحد تذکر و 916 واحد صنفی متخلف نیز پلمب شدند.

فرمانده انتظامی استان فارس در بخش دیگری از سخنان خود به کاهش 58 درصدی ترددهای جاده ای در سطح استان از زمان آغاز طرح ویژه نوروزی ( 25 اسفند تا کنون) اشاره کرد و گفت: در این مدت، حوادث رانندگی 56 درصد، متوفیان 45 درصد و مجروحان 51 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش داشته است.

برچسب ها :
 
از   0   رای
0

گزارش تصویری این خبر

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

طرح فاصله‌گذاری اجتم ...

جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری ...

می خواستند من و کلنل ...

گزارش «افسانه» از دیدار با محمود دولت& ...

آرایشگران در فکر باط ...

«افسانه» از مشکلات اقتصادی 20 هزار آرا ...

سرمايه هاى مردم مناب ...

گفت و گو«افسانه» با حسين راغفر اقتصادد ...

نخستین پیروزی تیم فو ...

تیم فوتبال بانوان زاگرس شیراز که در نیم فصل نخست ب ...

راه اندازی کارگاه تو ...

کارگاه تولید ماسک در جنوب شیراز با همت گروه جهادی ...

اجاره بها 50 درصدافز ...

اجاره بها 50 درصدافزايش داشته است

تاکنون فقط 25 درصد ظ ...

ظرفیت هتل های استان در نیمه نخست اردیبهشت ماه در ش ...

تلاش دوباره ذی‌نفعان ...

گزارش «افسانه آنلاین» از کمپین شیرازی& ...

نظرات