کلنگ‌زنی خط بیسکویت، افتتاح خط اسنک ریچی و معرفی 20 قلم کالای جدید شرکت مینو فارس

    
تعداد بازدید: 3632
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
    
نویسنده خبر :
همزمان با هفته دفاع مقدس، آیین افتتاح خط تولید اسنک ریچی و کلنگ‌زنی ساخت سالن خط بیسکویت شرکت مینو فارس با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان، مدیرعامل، رئیس هیات مدیره و جمعی از مسولان ارشد شرکت صنایع غذایی مینو فارس با همراهی اصحاب رسانه در شهرک صنعتی بزرگ شیراز برگزار شد. 

مدیرعامل هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان در این مراسم رمز پیشرفت را برخورداری از مجموعه مدیریتی قوی و توانمند ارزیابی کرد.
دکتر علیرضا عباسیانفر در این رابطه افزود: امروز شاهد به نتیجه رسیدن بخشی از تلاش‌ها در مجموعه مدیریتی مینو فارس هستیم که با برخورداری از مدیریتی لایق، دارای قدرت تصمیم‌گیری و ریسک‌پذیری صورت گرفته است.
مدیرعامل گروه صنعتی مینو با اشاره به این که مدیریت توانمند در هر مجموعه‌ای امتیاز ارزشمندی محسوب می‌شود، عنوان کرد: ارتباط قوی مدیر با مجموعه‌های مختلف ضروری است.

رشد بهره وری با نیروی انسانی پرتلاش

در ادامه این مراسم، فرهنگ اصلاحی رئیس هیات مدیره شرکت صنایع غذایی مینو فارس خواستار تلاش در راستای رشد و بهره‌وری شد.
رئیس هیات مدیره شرکت صنایع غذایی مینو فارس با اشاره به اهمیت نیروی انسانی در پیشرفت مجموعه خاطرنشان کرد: مجموعه مینو فارس که در خط مقدم آن پرسنل زحمت‌کش تولید هستند در راستای افزایش کیفیت محصولات تلاش می‌کنند.
وی افزود: تولید، فروش و بازگشت سرمایه به مجموعه از مشوق‌های بزرگ است و امید است حمایت‌ها از این اقدامات بیشتر باشد.
اصلاحی با تاکید براین که قصد داریم پروژه توسعه‌ای مینو فارس مشمول زمان نشود، عنوان کرد: تلاش داریم که این پروژه جزو پروژه‌هایی باشد که در موعد مقرر به بهره برداری می رسد.
در پایان رئیس هیات مدیره شرکت صنایع غذایی مینو فارس به کسب بازارهای جدید در حوزه محصولات شرکت مینو فارس تاکید کرد.

تداوم رویکرد سلامت محور در محصولات مینو

محمدفرید خان‌صنمی مدیرعامل شرکت صنایع غذایی مینو فارس یکی دیگر از سخنرانان این مراسم بود که از زحمات کارگران و همه اعضای این مجموعه بزرگ قدردانی کرد.
مدیرعامل شرکت صنایع غذایی مینو فارس با اشاره به گسترش زیرساخت های تولید افزود: پروژه خط بیسکویت مینو فارس یکی از بزرگترین پروژه‌های خطوط تولید بیسکویت در استان پهناور فارس است که امید می‌رود ساختمان و سوله آن تا پایان سال آینده تکمیل و اقدامات اولیه جهت راه اندازی انجام شود.
وی با اشاره به رویکرد سلامت محور محصولات مینو فارس افزود: در این مجموعه از شیرین کننده‌های طبیعی مانند قند خرما، شهد توت و انجیر به عنوان جایگزین شکر برای تولید بیسکویت استفاده خواهد شد.
خان‌صنمی با اشاره به افتتاح خط اسنک ریچی بیان کرد: این محصول با بهره گیری از پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های روز دنیا، اسنک را در سه طعم باربیکو، فلفلی و پنیری تولید می‌کند.
مدیرعامل شرکت صنایع غذایی مینو فارس با اشاره به رونمایی از 20 قلم کالای جدید در حوزه اسنک، مشتقات خرما، توت، انجیر، انگور و انواع سس‌ها، سرکه و نوشیدنی‌ها گفت: مجموعه مینو همواره نگاه ویژه‌ای به سلامت و مشتری مداری داشته و بر همین اساس محصولات جدید همانند گذشته با کیفیت و بسته‌بندی مطلوب به بازار عرضه می‌شود.
خان صمنی با اشاره به استقبال فزاینده مشتریان از برند محبوب و با قدمت مینو افزود: اعتماد مشتریان طی سال‌ها فعالیت کسب شده و برای ارتقا آن از هیچ تلاش و کوششی فروگذار نیستیم.
به گفته این فعال صنعت غذایی، شرکت صنایع غذایی مینو فارس در زمره معدود کارخانه‌های فعال ایران در زمینه تولید مشتقات خرما همچون قند مایع خرما و شهد عسلی خرما است.

برچسب ها :
 
از   0   رای
0

گزارش تصویری این خبر

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

تورم نقطه‌به‌نقطه فر ...

نرخ تورم در خانوار روستایی فارس، 15 درصد بیشتر از ...

تردد‌های غیرضروری در ...

تردد‌های غیرضروری در شهر‌های استان فارس ...

مسمومیت ۷۱۸ نفر با ا ...

مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌ها ...

قدردانی وزیر کشور از ...

وزیر کشور با ارسال پیامی خطاب به استاندار فارس از ...

میزبانی شیراز از 4 ت ...

تراکم رویدادهای ورزشی بهمن امسال در فارس به اوج خو ...

کرونا 60 درصد فروش س ...

گزارش «افسانه» از شرایط صنایع نساجی ای ...

نظرات