حضور همه کارمندان ادارات الزامی نیست

    
تعداد بازدید: 1742
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
    
نویسنده خبر :
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس گفت: تا پایان مهلت تعیین شده طرح فاصله گذاری اجتماعی، ادارات استان باید با یک سوم از کارکنان ادامه فعالیت دهند و حضور همه آنها الزامی نیست. 

عبدالرضا قاسمپور بیان کرد: همچنان دورکاری کارمندان در ادارات استان فارس باید اجرا شود و تنها کارمندانی که حضورشان موجب خدمات رسانی ضروری به مردم می‌شود، سر کار باشند.

او افزود: واحدهای تولیدی در صورت رعایت موازین و پروتکل‌های بهداشتی امکان ادامه فعالیت دارند و در این باره محدودیت زمانی فعالیت نیز در نظر گرفته نشده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس تاکید کرد: تا اطلاع بعدی ستاد ملی کرونا، اصناف غیر ضروری امکان بازگشایی ندارند و تنها اصنافی مانند داروخانه‌ها، جایگاه‌های پخش سوخت و...به فعالیت خود ادامه می‌دهند.

قاسمپور با بیان اینکه تصمیم خاصی برای بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها گرفته نشده است، گفت: تردد در مبادی ورودی و خروجی شهرهای استان و خارج از استان نیز تنها برای کارمندان و کارگران شرکت‌ها امکان پذیر است.

معاون استانداری فارس با تاکید براینکه کماکان همانند روزهای قبل کنترل جدی توسط نیروهای پلیس در مبادی ورودی ادامه دارد، از مردم خواست همانند روزهای قبل به توصیه‌های پزشکان و متخصصان توجه کنند و در خانه بمانند.

قاسمپور با بیان اینکه با انجام غربالگری وبیماریابی قوی شاهد وضعیت بهتر فارس نسبت به سایر استان‌های کشور در شیوع کرونا هستیم، گفت: در شهر و شهرستان‌های بختگان، کوهچنار و پاسارگاد هیچ موردی مبنی بر وجود بیمار کرونایی گزارش نشده است.

منبع: ایسنا

برچسب ها :
 
از   0   رای
0

گزارش تصویری این خبر

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

افزایش مبتلایان کرون ...

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز از شناسایی ۷ ...

شیراز میزبان بزرگتری ...

بزرگترین رویداد استارتاپی فناوری های نوین در صنعت ...

هافبک تیم فوتبال فجر ...

هافبک گلزن تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز با بیان ...

ایران قهرمان کشتی‌فر ...

پایان چهلمین دوره پیکارهای بین المللی کشتی فرنگی ج ...

شهرداری نمی‌تواند با ...

آرش فرج زاده عصر  امروز در صحن علني شوراي شهر ...

مناطق مستعد خطر شيرا ...

مخازن شرکت نفت در بلوار امیرکبیر، کارخانه روغن&zwn ...

تلاش برای یافتن مبتل ...

تلاش برای یافتن مبتلایان بدون علامت ویروس کرونا در ...

نظرات