قدردانی وزیر کشور از تلاش مسوولان فارس در مقابله با کرونا

    
تعداد بازدید: 5042
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
    
نویسنده خبر :
منبع : درون سازمانی وزیر کشور با ارسال پیامی خطاب به استاندار فارس از تلاش‌ها و مجاهدت‌های مسوولان ذیربط در مقابله با بیماری کرونا و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در این استان تقدیر و تشکر کرد. 

 در پیام عبدالرضا رحمانی فضلی خطاب به عنایت الله رحیمی استاندار فارس آمده است: اجرای موفقیت آمیز طرح فاصله گذاری اجتماعی تا این لحظه، مرهون تلاش و مجاهدت شبانه روزی تمامی مسوولان به ویژه جنابعالی به عنوان رییس استانی ستاد ملی مبارزه با کرونا می باشد که نتیجه و ثمره این مجاهدت فی سبیل الله تحقق شکوه حماسه همبستگی و اتحاد ملی در مبارزه با این بیماری منحوس عالمگیر می باشد.

 

در ادامه این پیام بیان شده است:جا دارد از زحمات شما و همه همکاران عزیز و سختکوشم اعم از معاونینتان، فرمانداران، بخشداران و دهیاران و سایر افتخارآفرینان این حماسه ملی که برگ دیگری از افتخارات تاریخ تمدن ساز فرهنگ دیارمان می باشد، صمیمانه تشکر و قدردانی کنم و انشاالله با نهایت جدیت در تداوم این عزم خداپسندانه با تلاش و اقدامات لازم وهماهنگی های پیوسته تا پایان اجرای این طرح در ایفای حق الناس، موجبات رضایت حق تعالی را بیش از پیش فراهم سازید. 

 طرح فاصله گذاری اجتماعی برای کنترل بیماری کرونا در استان فارس  تا ۲۰ فروردین به قوت خود باقی است و همه مواردی که در این طرح دیده شده تا ۲۰ فروردین ماه باید اجرا شود. مواردی که در طرح آمده رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی، کنترل مبادی ورودی و خروجی،  تعطیلی صنوف غیر ضروری و فعالیت ادارات حداکثر با حضور یک سوم کارکنان و صرفا کارکنان ضروری برای ارائه خدمت به مردم است.

برچسب ها :
 
از   0   رای
0

گزارش تصویری این خبر

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

سال طلايی گندم فارس

*پیش بینی می شود بیش از یک میلیون و ۳۰۰هزارتن ...

توضیحات دادستان در م ...

به دنبال انعکاس اخباری در خصوص وقوع یک فقره قتل و ...

کرونا مستاجران را حا ...

گزارش«افسانه» ‌از شیب تند اج ...

تسهیلات حمایتی دستگا ...

جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری ...

برپایی موکب به مناسب ...

مراسم ولادت با سعادت امام مهربانی‌ها حضرت اما ...

رکورد تولید و فروش د ...

مدیرعامل شرکت لعابیران گفت: بعد از شش سال تولید ما ...

اتفاق نظر اعضا شورای ...

نوذر امامی عضو شورای شهر شیراز در گفتگو با افسانه ...

نظرات