بیمارستان شهید بهشتی شیراز به چرخه ارائه خدمت به بیماران کرونایی پیوست

    
تعداد بازدید: 1547
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
    
نویسنده خبر :
 رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اضافه شدن بیمارستان شهید بهشتی شیراز به چرخه خدمت رسانی مجموعه سلامت فارس، از افزایش ظرفیت خدمت رسانی درمانی به مبتلایان کرونا در استان فارس خبر داد و بیان داشت : این بیمارستان با آماده سازی ۱۷ تخت مراقبت‌های ویژه آماده پذیرش و خدمت رسانی به بیماران مبتلا به کرونا است. 

مهرزاد لطفی روز سه شنبه در نشست روزانه بررسی آخرین اقدامات مجموعه سلامت فارس برای مقابله با کرونا از افزایش ظرفیت خدمت رسانی درمانی به مبتلایان کرونا در فارس خبر داد و با قدردانی از تلاش و همکاری دکتر  اکبر امیری  مدیر درمان سازمان تامین اجتماعی فارس، افزود: بیمارستان شهید بهشتی شیراز در کنار سایر بیمارستان هایی که پیشتر این خدمات را ارائه میکردند به بیماران مبتلا به کرونا در استان فارس خدمت می‌کند.

دکتر لطفی با تاکید بر اینکه مجموعه سلامت فارس برای مقابله با کرونا از تمام ظرفیت های استان استفاده می کند، اعلام کرد: از امروز طرح رابطان سلامت مهار کرونا در مراکز پر تردد به صورت آزمایشی از فروشگاه های زنجیره ای سروش آغاز شده و پس از بررسی کامل این طرح از سوی مسوولان دانشگاه به وزارت بهداشت ارسال می شود.

بررسی راه اندازی آزمایشگاه تشخیصی کرونا در بیمارستان شهید بهشتی، پیگیری افراد بستری در نقاهتگاه ها، پیگیری روزانه تلفنی بیمارانی که تحت مراقبت در منزل قرار دارند از سوی پزشکان خانواده از دیگر تاکیدهای رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این نشست بود.

بررسی عملکرد نقاهتگاه ها در استان، توزیع ماسک در استان، بررسی عملکرد آزمایشگاه های تشخیصی کرونا در استان، بررسی افزایش آمار نمونه گیری و خدمت رسانی آزمایشگاه های استان به مبتلایان نیز، دیگر محورهای این نشست بود.

اکبر امیری  مدیر درمان سازمان تامین اجتماعی فارس نیز در این نشست، مطالبی با عنوان «پیشنهاد طراحی سیستم آموزشی مردمی مهار کرونا» و مدل ارزیابی و نظارت بر فعالیت های اجتماعی داوطلبی با هدف مهار بیماری  کرونا در استان ارایه کرد.

 عبدالرسول همتی معاون  بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز  از تفاهم نامه ای که با سازمان بسیج فارس برای نظارت بر مکان های پر تردد بسته شده خبر داد.

 

برچسب ها :
 
از   0   رای
0

گزارش تصویری این خبر

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

سمینار آموزشی تصادفا ...

سمینار آموزشی تصادفات وامداد و نجات شهری به مناسبت ...

احياي جايگاه فارس در ...

رییس هیات شنا،شیرجه وواترپلوفارس گفت:با تلاش‌ ...

شادی با شناسنامه ایر ...

 گزارش«افسانه» از اعطای تابعیت به ...

ثبت تردد 400 ميليون ...

*۲۱ پاسگاه پلیس راه  در مناطق سردسیر ، ۶ واحد ...

راه اندازی کارگاه تو ...

کارگاه تولید ماسک در جنوب شیراز با همت گروه جهادی ...

۱۰ تالاب فارس مستعد ...

مسئولان استان برای غلبه بر آلودگی هوا راهکار ارائه ...

بازگشایی مطب‌های متخ ...

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: بر اساس ...

هشدار مدیریت بحران د ...

مدیر کل مدیریت بحران استانداری فارس درخصوص فعالیت ...

بن بست آی تی آی؟

گزارش «افسانه» از اعتراض جمعی از بازنش ...

نظرات