کاهش مصرف بنزین در فارس

    
تعداد بازدید: 5728
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
    
نویسنده خبر :
در طی اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی وکاهش ترددها در تعطیلات نوروز 99 میانگین مصرف روزانه بنزین دراستان نسبت به مدت مشابه سال قبل 53 درصد کاهش داشته است . 

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس ، امیر بنی کریمی مدیر منطقه فارس در گفتگو با این واحداز کاهش مصرف بنزین در نیمه اول فروردین ماه 99 خبرداد وگفت :میانگین مصرف روزانه  بنزین در استان فارس در این مدت نسبت به مدت مشابه سال قبل 53 درصد کاهش داشته است .

امیر بنی کریمی مدیر منطقه فارس با بیان این موضوع که فارس بعنوان چهارمین مصرف کننده سوخت در کشور می باشد افزود: با شروع بیماری کرونا  ازابتدای اسفند ماه گذشته وکاهش تردد ها مصرف بنزین در استان سیر نزولی داشته واین میزان مصرف با اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی ،کاهش تردد های بین استانی  وهمچنین همکاری مردم  در نوروز 99 به حدود سه میلیون لیتر  در روز رسیده است .

این مقام مسئول تصریح کرد مصرف نفت گاز در استان دربخش حمل ونقل در بازده زمانی یکم تا 15 فروردین ماه نسبت به مدت مشابه سال 98  حدود دو درصد کاهش داشته است .

مدیر منطقه فارس با تشکر از تلاش های مالکین جایگاه ها ، شرکت های حمل ونقل ورانندگان زحمتکش نفتکش در تامین وتوزیع بموقع سوخت در استان گفت: اقدامات انجام شده  برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در استان فارس با در نظر گرفتن وسعت وجمعیت آن بسیار قابل تحسین می باشد که قطعا این مهم با درایت ومدیریت هوشمندانه مسئولین و ستاد مدیریت بیماری کرونا استان تحقق یافته است .

وی گند زایی و ضد عفونی مداوم مجاری عرضه با همکاری  مالکین جایگاه ها ،فراهم ساختن زیرساخت های لازم برای پرداخت الکترونیکی  بهای سوخت ، کنترل  وتب سنجی رانندگان نفتکش و ضد عفونی نفتکش ها   را از جمله اقدامات پیشگیرانه این شرکت در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا بیان کرد  .

بنی کریمی علاوه بر این  اظهارکرد فعالیت 287 باب جایگاه سوخت مایع با 3200 نازل فعال  و 129 باب جایگاه سی ان جی با 800 نازل بدون وقفه و بصورت شبانه روزی  فعال  ودر حال سوخت رسانی به مردم عزیز می باشند .

 وی ضمن تشکر از همکاری صمیمانه  مردم در مقابله و جلوگیری از شیوع ویروس کروناو توجه به دستورالعمل های بهداشتی  وتوصیه های  ستاد مدیریت پیشگیری از کرونا  وکاهش تردد های دورن وبرون شهری  در ایام نوروز امسال افزود:  ذخیره سازی و سوخت رسانی در سطح استان بدون مشکل درحال انجام می باشد ومردم میتوانندانتقادات وپیشنهادت خود را  از نحوه عملکرد مجاری عرضه سوخت  بصورت 24 ساعته به مرکز پاسخگویی وارتباط  با مشتریان این شرکت به شماره  09627  مطرح کنند.

برچسب ها :
 
از   0   رای
0

گزارش تصویری این خبر

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

راه‌اندازی سومین مرک ...

با افتتاح سومین مرکز تولید ماسک سازمان فرهنگی، اجت ...

جذب گردشگر با راه ان ...

اقامتگاه‌های ارزان قیمت برای جذب گردشگر و توز ...

فرش دستباف فارس فرام ...

گزارش «افسانه» از مشکلات هنر میراثی فر ...

برپایی موکب به مناسب ...

مراسم ولادت با سعادت امام مهربانی‌ها حضرت اما ...

ابتلای ۴۰ نفر از کاد ...

ابتلای40 نفر از کادر درمان بیمارستان علی اصغر(ع) ب ...

گردشگری در چشم‌انداز ...

گزارش «افسانه» از تاثیرات بازگشایی اما ...

ادامه تعطیلی مترو در ...

رئیس سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری شیراز گفت: تعطی ...

افتتاح اولین مجتمع ت ...

آیین افتتاح اولین مجتمع تخصصی بیمه‌های زندگی ...

نظرات