زمینه اشتغال ۱۲ زندانی در شیراز فراهم‌ شد

    
تعداد بازدید: 398
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
    
نویسنده خبر :
مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان شیراز گفت: حرفه آموزی و اشتغال از اولویت های مهم سازمان زندان ها در اجرای فعالیت های اصلاحی برای زندانیان و خانواده‌های آنان است و در حال حاضر زمینه اشتغال ۱۲ زندانی در بیرون از زندان فراهم شده است.

محمود قربانی با بیان این مطلب افزود: انجمن حمایت زندانیان علاوه بر اشتغالزایی برای خانواده های زیرپوشش، به دنبال ایجاد اشتغال برای زندانیان در داخل زندان است.

مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان شیراز، ادامه داد: در یک هفته گذشته، با همکاری یکی از کارآفرینان شیراز و انجمن حمایت زندانیان به منظور اشتغالزایی برای زندانیان، زمینه اشتغال ۱۲ زندانی در بیرون از زندان فراهم شد.

وی اضافه کرد: با حضور یکی دیگر از کارآفرینان در مجتمع حرفه آموزی و کاردرمانی شیراز و بازدید از کارگاه های اشتغال و نشست تخصصی با رئیس مجتمع مقرر شد زمینه اشتغال نشسته برای ۲۰۰ نفر از زندانیان فراهم شود. 

قربانی اظهار داشت: این کارآفرین شیرازی متعهد شد که برای زندانیان در رشته های مختلف حرفه آموزی دارای بازار کار،کلاس آموزشی برگزار کند تا آنها  مهارت لازم را کسب کنند و در کارگاه های اشتغالزایی مشغول به کار شوند.

مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان شیراز، ادامه داد: این فعالیت های اصلاحی، نقش مهم و بازدارنده ای در جلوگیری از بازگشت مجدد به زندان و کاهش جمعیت کیفری زندان ها دارد.

برچسب ها :
 
از   0   رای
0

گزارش تصویری این خبر

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

چقدر تا خاموشی ها فا ...

*درحالی امروز  در خط زرد هستیم که فاصله چندان ...

تلاش برای یافتن مبتل ...

تلاش برای یافتن مبتلایان بدون علامت ویروس کرونا در ...

جامعه ايرانی قتل ها ...

گزارش «افسانه» از علل جامعه شناختى قتل ...

فروش فرش زنديه به قي ...

علی داورى،مديرعامل مجتمع فرش زنديه درگفت وگو با &l ...

جذب گردشگر با راه ان ...

اقامتگاه‌های ارزان قیمت برای جذب گردشگر و توز ...

سقوط مرد 65 ساله از ...

مدیر روابط عمومی اورژانس فارس با تائید خبر فوت یک ...

شهرداری نمی‌تواند با ...

آرش فرج زاده عصر  امروز در صحن علني شوراي شهر ...

نظرات