راه اندازی کارگاه تولید ماسک در جنوب شیراز

    
تعداد بازدید: 1586
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
    
نویسنده خبر :
منبع : خبرگزاری تسنیم کارگاه تولید ماسک در جنوب شیراز با همت گروه جهادی شهید ابراهیم هادی راه‌اندازی شد. 

با شیوع بیماری کرونا و همه­‌گیر شدن آن، گروه جهادی شهید ابراهیم هادی با راه­‌اندازی یک کارگاه تولیدی، به تهیه و تولید روزانه حدود ۱۰۰۰ عدد ماسک و توزیع رایگان آن در محلات جنوب شهر شیراز اقدام کرد.

گروه جهادی شهید ابراهیم هادی شیراز در سال 1395 با همکاری و همراهی عده‌­ای از جوانان نخبه جنوب شهر شیراز شکل گرفت.با شیوع بیماری کرونا و همه­‌گیر شدن آن، گروه جهادی شهید ابراهیم هادی با راه­‌اندازی یک کارگاه تولیدی، به تهیه و تولید روزانه حدود 1000 عدد ماسک و توزیع رایگان آن در محلات جنوب شهر شیراز از جمله بلوار ابوذر غفاری، بلوار ماذون قشقایی و بلوار محراب اقدام کرده است.

وحید طالب، دبیر گروه جهادی شهید ابراهیم هادی اظهار داشت: در این کارگاه که در مسجد امام حسن عسکری (ع) (بلوار ماذون قشقایی) راه­‌اندازی شده است، تعداد 12 نفرا از جهادگران آموزش دیده در کنار بسیجیان جهادگر، روزانه به مدت 10 ساعت در تولید ماسک کمک می‌کنند و ماسک­‌های تولید شده در همان روز در محله‌­های کمتر برخوردار جنوب شهر توزیع می­‌شود.دبیر گروه جهادی شهید ابراهیم هادی، خاطرنشان کرد: اغلب نیز برای تسریع در روند توزیع، ماسک­‌های تولیدی در اختیار پایگاه‌های مقاومت محلات قرار می­‌گیرد.

طالبی در رابطه با نقش گروه­ جهادی شهید ابراهیم هادی شیراز در عرصه مبارزه با بیماری کرونا افزود: این گروه جهادی در گندزدایی بخشی از محله­‌های ماذون و بلوار ابوذر غفاری هم به صورت مداوم مشارکت و هم­کاری دارد. هم­چنین، توزیع بسته‌­های غذایی-معیشتی، پوشاک و اقلام ضروری زندگی برای افراد نیازمند از اولویت‌های این گروه جهادی است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برچسب ها :
 
از   0   رای
0

گزارش تصویری این خبر

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

آمریکا و چالشی به نا ...

اختصاصی افسانه آنلاین

کلاس‌های دانشگاه پیا ...

رییس دانشگاه پیام نور استان فارس اعلام کرد: با توج ...

رفع کمبود دارویی بیم ...

رفع کمبودهای دارویی بیماران تالاسمی استان فارس در ...

هجوم فارغ التحصیلان ...

«افسانه آنلاین» از مشکلات شغل آرایشگرا ...

حافظ تبلور عینیت یاف ...

گزارش «افسانه آنلاین» از سخنرانی اشتفا ...

خودکشی دانش آموز فسا ...

روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان فارس مطلب ...

۲۱ دلیل برای یادگیری ...

در راستای طرح ۵۷ نماینده ی مجلس برای حذف درس زبان ...

نظرات