سومين آيين نكوداشت مادران نمونه در شهر شيراز برگزار مي شود

    
تعداد بازدید: 5381
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
    
نویسنده خبر :
مديرعامل بنياد مادر از برگزاري سومين آيين نكوداشت مادران نمونه در شهر شيراز خبر داد و گفت: مادر شايسته ايران از بين مادران نمونه منتخب ٣١ استان كشور انتخاب و معرفي خواهد شد .

لامرضا محمدي بعدازظهر شنبه ٧ ارديبهشت در يك كنفرانس خبري با بيان اينكه در سومين آيين نكوداشت ١٢ مادر نمونه شهر شيراز مورد تجليل قرار مي‌گيرند، افزود: فرزند نمونه والدين، همسر خوب بودن، مادر خوب بودن، شهروند خوب و اقدمات شاخص در حوزه فعاليت‌هاي اجتماعي از جمله مؤلفه‌هاي انتخاب مادر نمونه و شايسته خواهد بود . 

وي با بيان اينكه بنياد مادر به هيچ گروه، نهاد و دسته‌جاتي وابسته نبوده و فعالين سياسي در آن ١٠٠ درصد ممنون است، گفت: منتشور اموو مادر مبتني بر عدم وابستگي به گروهها و نهادها و عدم هرگونه تبعيض از نظر رنگ، نژاد، قوميت، عقيده و مليت است. در همين راستا بنياد مادر در ٧٥ كشور دنيا اقدام به راه‌اندازي دفتر كرده است . 

مديرعامل بنياد مادر كه اعتقاد دارد سرمايه‌گذاري در حوزه زنان و كانون خانواده بيشترين ارزش افزوده را براي كشور به دنبال دارد، اضافه كرد: به نظر مي‌رسد در اين بخش دولتمردان همواره كم لطفي كرده يا متوجه موضوع نبوده‌اند . 

محمدي با تصريح بر اينكه دغدغه احترام به والدين به ويژه نقش مادر در خانواده بايد به يك مطالبه ملي تبديل شود، عنوان كرد: براي دستيابي به توسعه پايدار چاره‌اي جز تقويت بنيان خانواده در كشور نداريم . 

مديرعامل بنياد مادر همچنين با بيان اينكه از اقدامات بنياد مادر در اكثر استان‌هاي كشور و عرصه‌هاي بين‌المللي استقبال خوبي شده است، گفت: متاسفانه ما در استان فارس و شهر خودمان شيراز غريب هستيم و در زمينه تكريم ارباب رجوع در حد شعار عمل كرده‌ايم.

برچسب ها :
 
از   0   رای
0

گزارش تصویری این خبر

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

کرونا به فارس رسید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در جلسه کارگروه سلام ...

دریافت و پرداخت هرگو ...

بانک مرکزی دستورالعمل اقدامات پیشگیرانه برای جلوگی ...

تداوم نظارت بر مبادی ...

نظارت‌ها بر ورودی و خروجی‌های استان فارس ...

ورودی ها کنترل نشد؛آ ...

* سخنگوی وزارت بهداشت: آمار ابتلا در 5 استان مهمان ...

در حوزه های مختلف و ...

هماهنگ کننده عقیدتی سیاسی ارتش در استان های فارس و ...

درگیری ۱۰ شهرستان فا ...

تاکنون در ۵ هزار و ۶۰۰ هکتار از اراضی استان فارس م ...

بیشترین مطالبات گاز ...

مدیرعامل شرکت گاز فارس:بیشترین مطالبات گاز استان م ...

قوه قضائیه استاندارد ...

گفت‌وگوی اختصاصی «افسانه» با معاو ...

نظرات