قدردان همراهی شیرازی‌ها در مقابله با کرونا هستیم

    
تعداد بازدید: 1514
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
    
نویسنده خبر :
منبع : درون سازمانی رئیس شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به همراهی مردم در پویش «#درخانه بمانیم»، گفت: پیام مردم به ما و مسؤولین این بود که هر جا منافع ملی و عمومی ایجاب کند، با تمام وجود در صحنه حاضر شده و از هویت و منافع عمومی و مردمی پاسداری می‌کنند. 

سید عبدالرزاق موسوی با تقدیر از همراهی مردم بزرگوار ایران و به ویژه شهروندان شیرازی در پیوستن به پویش «#درخانه-بمانیم»، گفت: این همراهی به ویژه در روز سیزدهم فروردین ماه که به حسب سنت ما ایرانیان بیرون رفتن از خانه مصداق یک فرهنگ عمومی شده است، نشانگر اوج همکاری مردم با مسؤولین و بیانگر اولویت نخست مردم در حفظ سلامتی خود و همنوعان بود.

او با اشاره به پیام دیگر مشارکت مردم در این پویش، اظهار داشت: مردم یک پیام مهم به ما و مسؤولین منتقل کردند که هر جا منافع ملی و عمومی ایجاب کند با تمام وجود در صحنه حاضر شده و به کشور، مردم و هم‌نوعان خود خدمت کرده و همچنین از هویت و منافع عمومی و مردمی پاسداری می‌کنند.

موسوی تأکید کرد: ما و مسؤولین باید این پیام مهم را درک و در همه شرایط به مردم اعتماد کرده و بدانیم که مشارکت مردم در اداره امور کشور و رویارویی با مشکلات به جهت عبور از بحران‌ها سرمایه همیشگی و دائمی ماست.

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز در پایان با قدردانی از همراهی تک تک شهروندان شیرازی، بیان کرد: لازم می‌دانم مراتب تقدیر و سپاس خود را از این حرکت بزرگ و همزیستی شایسته مردم فهیم، شریف و فرهنگ‌مدار شیراز تقدیم کنم.

برچسب ها :
 
از   0   رای
0

گزارش تصویری این خبر

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

بیشترین مطالبات گاز ...

مدیرعامل شرکت گاز فارس:بیشترین مطالبات گاز استان م ...

استاندار فارس: مدیرا ...

استاندار فارس گفت: همه مدیران و مسئولان باید در کن ...

روایت «افسانه آنلاین ...

«ماشین‌نوشته» زبان ارتباطی رانندگ ...

مدیریت ناصحیح باغ از ...

کارشناس کشاورزی اهل اسپانیا گفت: مدیریت ناصحیح باغ ...

یک بام و دو هوای ساز ...

سازمان لیگ فوتبال کشور، تنها برای تیم‌های بزر ...

ایران خودرو فارس به ...

درحالی پرداخت بدهی شرکت ITMC با سود33 درصد تخلف اس ...

نظرات