گزارش استاندار فارس از روند اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی

    
تعداد بازدید: 1249
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
    
نویسنده خبر :
منبع : ایرنا استاندار فارس در ارائه گزارشی از روند اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در ارتباط ویدئوکنفرانس با وزیر کشور گفت: تلاش دست‌اندرکاران این بوده تا بدون سختگیری و ایجاد نارضایتی به شرایط مطلوبی برسیم اما در این خصوص ۲۸۲  واحد صنفی متخلف پلمب، افزون بر ۲۰۷ خودرو متخلف جریمه و ۲۷ دستگاه خودرو نیز توقیف شده‌اند. 

عنایت الله رحیمی در جلسه ویدئو کنفرانس مشترک استانداران با وزیر کشور افزود: افزون بر دو هزار و شصت خودرو مسافران نیز به مبدا بازگشت داده شده است. 

استاندار فارس در تشریح اقدامات انجام گرفته در طرح فاصله گذاری اجتماعی همچنین گفت: در این طرح ۹۸ نقطه فارس با نظارت دو هزار و یکصد نفر کنترل شد و این طرح مورد استقبال عمومی قرار گرفته است.

استاندار فارس از  کاهش قابل محسوسی در حجم تردد خودرو و مصرف سوخت خبر داد و اضافه کرد : در این خصوص کاهش ۸۰ درصدی ورود مسافر به شیراز را داشته ایم که منجر به کاهش مصرف ۷۵درصدی در بخش حمل و نقل هوایی و ۴۶ درصدی در بخش حمل و نقل زمینی در مصرف سوخت شده است.

 رحیمی با  بیان اینکه تاکنون بیش از سه میلیون و  ۴۸۵ هزار نفر در فارس در زمینه بیماری کرونا غربالگری شده اند خاطرنشان کرد: همزمان با شیوع این بیماری و کنترل آن در استان با بحران های سیل و حمله ملخ نیز مقابله شده است.

 وی  عادی سازی کرونا  در میان جامعه را از جمله  خطرات پیش رو در ادامه روند مبارزه دانست و گفت:با استفاده از  تجارب موجود شاهد کاهش مراجعه به بیمارستان ها هستیم و حاکی از آن است که در کاهش شیوع از  این طریق موفق بوده ایم.

 استاندار فارس همچنین با  تاکید بر گسترش خدمات الکترونیکی و برنامه ریزی های لازم برای بعد از خروج از شرایط بعد از پایان بحران کرونا را یادآور شد. 

این جلسه با ارائه گزارش از سوی استانداران سراسر کشور پایان یافت.

 
برچسب ها :
 
از   0   رای
0

گزارش تصویری این خبر

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

شناسایی ۷۷ مورد جدید ...

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز از شناسایی ۷ ...

سیگنال‌های سیاسی معی ...

گزارش «افسانه» از وضعیت بازار طلا در ش ...

محدوديت هاى كرونايی ...

«افسانه» از جزئیات ابلاغ محدودیت‌ ...

تمهیدات برای مدیریت ...

تمهیدات برای مدیریت ناآرامی در زندان شیراز از قبل ...

کرونا مستاجران را حا ...

گزارش«افسانه» ‌از شیب تند اج ...

سمینار آموزشی تصادفا ...

سمینار آموزشی تصادفات وامداد و نجات شهری به مناسبت ...

شهردار شیراز درگذشت ...

شهردار شیراز در پیامی درگذشت دکتر بهبودیان استاد د ...

کاهش دمای هوا در برخ ...

مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از ک ...

نظرات