پتروشیمی شیراز صادرکننده نمونه فارس در سال ۱۴۰۲ شد

    
تعداد بازدید: 138
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
    
نویسنده خبر :
مدیرعامل شرکت پتروشیمی شیراز، در پی انتخاب این شرکت به عنوان صادرکننده نمونه استان فارس در سال ۱۴۰۲، در پیامی ضمن قدردانی از تلاش‌های کارکنان این شرکت، این افتخار را تبریک گفت.

متن پیام مهندس احمد رضا حیدرنیابه شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

با کمال افتخار به اطلاع می‌رساند که شرکت پتروشیمی شیراز برای چندمین سال پیاپی، در بیست و هفتمین دوره صادرکنندگان نمونه استان فارس، به عنوان صادرکننده نمونه استان انتخاب شد.

با افتخار به اطلاع می‌رساند که شرکت پتروشیمی شیراز در بیست و هفتمین دوره انتخاب صادرکنندگان نمونه استان فارس، برای چندمین سال پیاپی به عنوان صادرکننده نمونه استان برگزیده شد.

این دستاورد ارزشمند، ثمره تلاش‌ها و مجاهدت‌های شبانه‌روزی کارکنان خدوم و متعهد شرکت پتروشیمی شیراز است که با همت و پشتکار خود، در جهت تحقق اهداف شرکت و اعتلای نام ایران اسلامی گام برداشتند.

اینجانب، ضمن تبریک این افتخار از تلاش‌های بی‌وقفه و تعهد همکاران گرامی‌ام در شرکت پتروشیمی شیراز صمیمانه قدردانی می‌کنم.

همچنین، به اطلاع می‌رساند که شرکت پتروشیمی شیراز در راستای حفظ و ارتقای این جایگاه، برنامه‌های متعددی در زمینه تولید، صادرات و طرح‌های توسعه‌ای در دستور کار دارد.

در زمینه تولید، برنامه‌های شرکت شامل افزایش ظرفیت تولید محصولات فعلی با استفاده از تکنولوژی‌های نوین و بهینه‌سازی فرآیندها، تولید محصولات جدید با ارزش افزوده بالا و ارتقای کیفیت محصولات و انطباق آنها با استانداردهای بین‌المللی است.

در زمینه صادرات، شرکت پتروشیمی شیراز به دنبال افزایش سهم بازار در بازارهای صادراتی فعلی، ورود به بازارهای جدید صادراتی و توسعه و تنوع‌بخشی به سبد محصولات صادراتی خود است.

با اجرای این برنامه‌ها، شرکت پتروشیمی شیراز در مسیر پیشرفت و توسعه گام برداشته و شاهد افزایش تولید، صادرات و سودآوری خواهد بود.

همچنین، این شرکت در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود، برنامه‌های متعددی در زمینه‌های مختلف از جمله حمایت از محیط زیست، توسعه پایدار و کمک به جوامع محلی در دستور کار دارد.

با تلاش و همت کارکنان خدوم و متعهد شرکت پتروشیمی شیراز، این شرکت به عنوان یکی از پیشگامان صنعت پتروشیمی کشور در مسیر تعالی و پیشرفت گام برخواهد داشت.

برچسب ها :
 
از   0   رای
0

گزارش تصویری این خبر

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

تلخی‌های سوگواری کرو ...

«افسانه» از شرایط دشوار سوگواری درگذشت ...

صف کشی اصولگرایان بر ...

«افسانه» از لیست‌های احتمالی برای ...

تمام دانشگاه‌ها و پا ...

وزیر علوم در ادامه با تاکید بر اینکه دانشگاه‌ ...

خسارت ۴۶۰ میلیارد ری ...

آمنه سپهر: مدیر جهاد کشاورزی شهرستان داراب با ...

ممنوعیت تردد در مناط ...

مدیرکل حفاظت محیط زیست فارس از ممنوعیت ورود و تردد ...

مودیان تا پایان فرور ...

مدیرکل امور مالیاتی فارس از تمدید مهلت تسلیم اظهار ...

نظرات