۱۱ مورد مثبت جدید ابتلا به کووید ۱۹ در لارستان

    
تعداد بازدید: 1566
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
    
نویسنده خبر :
سخنگوی دانشکده علوم پزشکی لارستان با اشاره به اینکه تست ۱۱ نفر دیگر از بیماران مثبت اعلام شده است، گفت: تعداد مبتلایان به کرونا ویروس در این شهرستان به ۵۲ نفر رسید. 

بهزاد رضایی با اعلام آمار مبتلایان ۲۴ ساعت گذشته لارستان، اظهارداشت: ۱۱ مورد مثبت جدید به آمار قبلی لارستان اضافه شده است که با این حساب مجموع مبتلایان از ابتدا تا کنون به ۵۲ مورد می رسد.

او تصریح کرد: از این ۱۱ مورد مثبت، یک مورد مربوط به لار، یک مورد خنج، دو مورد اوز، دو مورد بیرم و سه مورد از بخش های جویم و بنارویه که البته دو مورد از این سه مورد غیر بومی بوده و دو مورد هم از روستای فداغ از توابع شهرستان گراش هستند.

رضایی با بیان اینکه این موضوع نشان دهنده بیماریابی با دقت و مطلوب همکاران در سیستم بهداشت ودرمان است، گفت: امیدوارم که عزیزان در روستاها توصیه هارا جدی گرفته و اینگونه تصور نکنیم که چنانچه افرادی بدون علامتند، با بی احتیاطی و دورهمی به شیوع بیشتر دامن بزنیم.

او بیان کرد: متاسفانه دو مورد از موادر مثبت امروز بخاطر تماس با موارد مثبت قبلی بدون ملاحظه و در نظر گرفتن موارد بهداشتی بوده است که مجدد یادآور می شوم صرفا علامت دار نبودن شخص یا در منزل بودنش، دلیل بر عدم ابتلای وی نیست و نباید با بی احتیاطی با همه ملاقات کرد.

رضایی افزود: از ابتدای شروع بحث کرونا تاکنون ۲۵ نفر بهبود یافته قطعی داشته ایم.

برچسب ها :
 
از   0   رای
0

گزارش تصویری این خبر

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

از هر ۱۰۰ نفر در کشو ...

از هر ۱۰۰ نفر در کشور20 نفر در تصادفات جان خود را ...

تورم نقطه‌به‌نقطه فر ...

نرخ تورم در خانوار روستایی فارس، 15 درصد بیشتر از ...

عقب نشينی موقت خودرو ...

بازار خودرو در شیراز حالا حالا قصد ندارد رونق پیدا ...

نخستین پیروزی تیم فو ...

تیم فوتبال بانوان زاگرس شیراز که در نیم فصل نخست ب ...

گزارش «افسانه» از دو ...

گزارش «افسانه» از دومین رو همايش ملى ف ...

نظرات